django - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: PostgreSQL extensions
cs: PostgreSQL rozšíření

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
cs: %(nth)s. položka pole je neplatná:

en: Nested arrays must have the same length.
cs: Vnořená pole musejí mít stejnou délku.

en: Map of strings to strings/nulls
cs: Mapování řetězců na řetězce či hodnoty NULL

en: The value of "%(key)s" is not a string or null.
cs: Hodnota s klíčem "%(key)s" není řetězec ani NULL.

en: A JSON object
cs: Objekt typu JSON

en: Value must be valid JSON.
cs: Musí být v platném formátu JSON.

en: Could not load JSON data.
cs: Data typu JSON nelze načíst.

en: Input must be a JSON dictionary.
cs: Vstup musí být slovník formátu JSON.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
cs: Hodnota '%(value)s' musí být v platném formátu JSON.

en: Enter two valid values.
cs: Zadejte dvě platné hodnoty.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
cs: Počáteční hodnota rozsahu nesmí být vyšší než koncová hodnota.

en: Enter two whole numbers.
cs: Zadejte dvě celá čísla.

en: Enter two numbers.
cs: Zadejte dvě čísla.

en: Enter two valid date/times.
cs: Zadejte dvě platné hodnoty data a času.

en: Enter two valid dates.
cs: Zadejte dvě platná data.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
cs[0]: Seznam obsahuje %(show_value)d položku, ale neměl by obsahovat více než %(limit_value)d.
cs[1]: Seznam obsahuje %(show_value)d položky, ale neměl by obsahovat více než %(limit_value)d.
cs[2]: Seznam obsahuje %(show_value)d položek, ale neměl by obsahovat více než %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
cs[0]: Seznam obsahuje %(show_value)d položku, ale neměl by obsahovat méně než %(limit_value)d.
cs[1]: Seznam obsahuje %(show_value)d položky, ale neměl by obsahovat méně než %(limit_value)d.
cs[2]: Seznam obsahuje %(show_value)d položek, ale neměl by obsahovat méně než %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
cs: Některé klíče chybí: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
cs: Byly zadány neznámé klíče: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
cs: Nejvyšší hodnota rozsahu musí být menší nebo rovna %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
cs: Nejnižší hodnota rozsahu musí být větší nebo rovna %(limit_value)s.
