django - en to sl translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
sl: Osebni podatki

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Important dates
sl: Pomembni datumi

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sl: Objekt %(name)s z glavnim ključem %(key)r ne obstaja.

en: Password changed successfully.
sl: Geslo je uspešno spremenjeno.

en: Change password: %s
sl: Spremeni geslo: %s

en: Authentication and Authorization
sl: Avtentikacija in avtorizacija

en: password
sl: geslo

en: last login
sl: zadnja prijava

en: No password set.
sl: Geslo ni nastavljeno.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
sl: Neveljavna oblika gesla ali neznan algoritem razpršila.

en: The two password fields didn't match.
sl: Gesli se ne ujemata.

en: Password
sl: Geslo

en: Password confirmation
sl: Potrditev gesla

en: Enter the same password as before, for verification.
sl: Vnesite isto geslo kot prej, za preverjanje.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
sl: Vnesite veljavno %(username)s in geslo. Opomba: obe polji upoštevata velikost črk.

en: This account is inactive.
sl: Ta uporabniški račun ni dejaven.

en: Email
sl: Elektronski naslov

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password confirmation
sl: Potrditev novega gesla

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sl: Vaše staro geslo ni vneseno pravilno. Poskusite znova.

en: Old password
sl: Staro geslo

en: Password (again)
sl: Geslo (znova)

en: algorithm
sl: algoritem

en: iterations
sl: ponovitev

en: salt
sl: naključna vrednost

en: hash
sl: razpršilo

en: variety
sl: pestrost

en: version
sl: različica

en: memory cost
sl: pomnilniška zahtevnost

en: time cost
sl: časovna zahtevnost

en: parallelism
sl: paralelnost

en: work factor
sl: faktor obremenitve

en: checksum
sl: nadzorna vsota

en: name
sl: ime

en: content type
sl: vrsta vsebine

en: codename
sl: kodno ime

en: permission
sl: dovoljenje

en: permissions
sl: dovoljenja

en: group
sl: skupina

en: groups
sl: skupine

en: superuser status
sl: stanje skrbnika

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sl: Določi, da bo uporabnik imel vsa dovoljenja, ne da bi mu jih posebej dodelili.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
sl: Skupine, katerih član je ta uporabnik. Uporabnik pridobi vsa dovoljenja, povezana z vsako izmed skupin.

en: user permissions
sl: uporabniška dovoljenja

en: Specific permissions for this user.
sl: Dovoljenja specifična za tega uporabnika.

en: username
sl: uporabniško ime

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
sl: Zahtevano. 150 znakov ali manj. Le črke, števke in znaki @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
sl: Uporabnik s tem uporabniškim imenom že obstaja.

en: first name
sl: ime

en: last name
sl: priimek

en: email address
sl: elektronski naslov

en: staff status
sl: stanje osebja

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sl: Določi, ali se sme uporabnik prijaviti kot skrbnik.

en: active
sl: dejaven

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sl: Določi, ali je uporabnik dejaven. Možnost je priročna in preprečuje brisanje računov.

en: date joined
sl: vpisan od

en: user
sl: uporabnik

en: users
sl: uporabniki

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
sl[0]: To geslo je prekratko. Imeti mora vsaj %(min_length)d znak.
sl[1]: To geslo je prekratko. Imeti mora vsaj %(min_length)d znaka.
sl[2]: To geslo je prekratko. Imeti mora vsaj %(min_length)d znake.
sl[3]: To geslo je prekratko. Imeti mora vsaj %(min_length)d znakov.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
sl[0]: Vaše geslo mora imeti vsaj %(min_length)d znak.
sl[1]: Vaše geslo mora imeti vsaj %(min_length)d znaka.
sl[2]: Vaše geslo mora imeti vsaj %(min_length)d znake.
sl[3]: Vaše geslo mora imeti vsaj %(min_length)d znakov.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
sl: Geslo je preveč podobno %(verbose_name)s.

en: Your password can't be too similar to your other personal information.
sl: Geslo ne sme biti preveč podobno ostalim vašim osebnim podatkom.

en: This password is too common.
sl: Geslo je eno izmed preveč pogosto uporabljanih.

en: Your password can't be a commonly used password.
sl: Vaše geslo ne sme biti eno izmed pogosto uporabljanih gesel.

en: This password is entirely numeric.
sl: Vaše geslo je sestavljeno samo iz števk.

en: Your password can't be entirely numeric.
sl: Vaše geslo ne sme biti sestavljeno samo iz števk.

en: Password reset on %(site_name)s
sl: Geslo na %(site_name)s je ponastavljeno.

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sl: Vnesite veljavno uporabniško ime. Ta vrednost sme vsebovati le angleške črke, števke in znake @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sl: Vnesite veljavno uporabniško ime. Ta vrednost sme vsebovati le črke, števke in znake @/./+/-/_.

en: Logged out
sl: Odjavljen

en: Password reset
sl: Ponastavi geslo

en: Password reset sent
sl: Navodila za ponastavitev gesla so bila poslana

en: Enter new password
sl: Vnesite novo geslo

en: Password reset unsuccessful
sl: Ponastavitev gesla ni uspela

en: Password reset complete
sl: Ponastavitev gesla zaključena

en: Password change
sl: Sprememba gesla

en: Password change successful
sl: Sprememba gesla je uspela
