django - en to sl translation catalogue (291 entries)

en: Afrikaans
sl: Afrikanščina

en: Arabic
sl: Arabščina

en: Asturian
sl: Asturijski jezik

en: Azerbaijani
sl: Azerbajdžanščina

en: Bulgarian
sl: Bolgarščina

en: Belarusian
sl: Belorusko

en: Bengali
sl: Bengalščina

en: Breton
sl: Bretonščina

en: Bosnian
sl: Bosanščina

en: Catalan
sl: Katalonščina

en: Czech
sl: Češčina

en: Welsh
sl: Valežanski jezik

en: Danish
sl: Danščina

en: German
sl: Nemščina

en: Lower Sorbian
sl: Dolnjelužiška srbščina

en: Greek
sl: Grščina

en: English
sl: Angleščina

en: Australian English
sl: Avstralska angleščina

en: British English
sl: Britanska Angleščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Argentinian Spanish
sl: Argentinska španščina

en: Colombian Spanish
sl: Kolumbijska španščina

en: Mexican Spanish
sl: Mehiška španščina

en: Nicaraguan Spanish
sl: Nikaragvijska španščina

en: Venezuelan Spanish
sl: Španščina (Venezuela)

en: Estonian
sl: Estonščina

en: Basque
sl: Baskovščina

en: Persian
sl: Perzijščina

en: Finnish
sl: Finščina

en: French
sl: Francoščina

en: Frisian
sl: Frizijščina

en: Irish
sl: Irščina

en: Scottish Gaelic
sl: Škotska gelščina

en: Galician
sl: Galičanski jezik

en: Hebrew
sl: Hebrejski jezik

en: Hindi
sl: Hindujščina

en: Croatian
sl: Hrvaščina

en: Upper Sorbian
sl: Gornjelužiška srbščina

en: Hungarian
sl: Madžarščina

en: Indonesian
sl: Indonezijski

en: Ido
sl: Jezik Ido

en: Icelandic
sl: Islandski jezik

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Georgian
sl: Gruzijščina

en: Kazakh
sl: Kazaščina

en: Khmer
sl: Kmerščina

en: Kannada
sl: Kanareščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Luxembourgish
sl: Luksemburščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Latvian
sl: Latvijščina

en: Macedonian
sl: Makedonščina

en: Malayalam
sl: Malajalščina

en: Mongolian
sl: Mongolščina

en: Marathi
sl: Jezik Marathi

en: Burmese
sl: Burmanski jezik

en: Norwegian Bokmål
sl: Norveški jezik

en: Nepali
sl: Nepalščina

en: Dutch
sl: Nizozemščina

en: Norwegian Nynorsk
sl: Norveščina Nynorsk

en: Ossetic
sl: Osetski jezik

en: Punjabi
sl: Pandžabščina

en: Polish
sl: Poljščina

en: Portuguese
sl: Portugalščina

en: Brazilian Portuguese
sl: Brazilska portugalščina

en: Romanian
sl: Romunščina

en: Russian
sl: Ruščina

en: Slovak
sl: Slovaščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: Albanian
sl: Albanščina

en: Serbian
sl: Srbščina

en: Serbian Latin
sl: Srbščina v latinici

en: Swedish
sl: Švedščina

en: Swahili
sl: Svahili

en: Tamil
sl: Tamilščina

en: Telugu
sl: Teluščina

en: Thai
sl: Tajski jezik

en: Turkish
sl: Turščina

en: Tatar
sl: Tatarščina

en: Udmurt
sl: Udmurski jezik

en: Ukrainian
sl: Ukrajinščina

en: Urdu
sl: Jezik Urdu

en: Vietnamese
sl: Vietnamščina

en: Simplified Chinese
sl: Poenostavljena kitajščina

en: Traditional Chinese
sl: Tradicionalna kitajščina

en: Messages
sl: Sporočila

en: Site Maps
sl: Zemljevid spletnega mesta

en: Static Files
sl: Statične datoteke

en: Syndication
sl: Sindiciranje

en: That page number is not an integer
sl: Število te strani ni naravno število

en: That page number is less than 1
sl: Število te strani je manj kot 1

en: That page contains no results
sl: Ta stran nima zadetkov

en: Enter a valid value.
sl: Vnesite veljavno vrednost.

en: Enter a valid URL.
sl: Vnesite veljaven URL naslov.

en: Enter a valid integer.
sl: Vnesite veljavno celo število.

en: Enter a valid email address.
sl: Vnesite veljaven e-poštni naslov.

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
sl: Vnesite veljavno URL okrajšavo. Vrednost sme vsebovati le črke, števila, podčrtaje ali pomišljaje.

en: Enter a valid 'slug' consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
sl: Vnesite veljavno URL okrajšavo, sestavljeno iz Unicode črk, številk, podčrtajev ali pomišljajev.

en: Enter a valid IPv4 address.
sl: Vnesite veljaven IPv4 naslov.

en: Enter a valid IPv6 address.
sl: Vnesite veljaven IPv6 naslov.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
sl: Vnesite veljaven IPv4 ali IPv6 naslov.

en: Enter only digits separated by commas.
sl: Vnesite samo števila, ločena z vejicami.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
sl: Poskrbite, da bo ta vrednost %(limit_value)s. Trenutno je %(show_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
sl: Poskrbite, da bo ta vrednost manj kot ali natanko %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
sl: Poskrbite, da bo ta vrednost večja ali enaka %(limit_value)s.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
sl[0]: Preverite, da ima ta vrednost vsaj %(limit_value)d znak (trenutno ima %(show_value)d).
sl[1]: Preverite, da ima ta vrednost vsaj %(limit_value)d znaka (trenutno ima %(show_value)d).
sl[2]: Preverite, da ima ta vrednost vsaj %(limit_value)d znake (trenutno ima %(show_value)d).
sl[3]: Preverite, da ima ta vrednost vsaj %(limit_value)d znakov (trenutno ima %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
sl[0]: Preverite, da ima ta vrednost največ %(limit_value)d znak (trenutno ima %(show_value)d).
sl[1]: Preverite, da ima ta vrednost največ %(limit_value)d znaka (trenutno ima %(show_value)d).
sl[2]: Preverite, da ima ta vrednost največ %(limit_value)d znake (trenutno ima %(show_value)d).
sl[3]: Preverite, da ima ta vrednost največ %(limit_value)d znakov (trenutno ima %(show_value)d).

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
sl[0]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s števka.
sl[1]: Poskrbite, da skupno ne bosta več kot %(max)s števki.
sl[2]: Poskrbite, da skupno ne bojo več kot %(max)s števke.
sl[3]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s števk.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
sl[0]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s decimalnih mesto.
sl[1]: Poskrbite, da skupno ne bosta več kot %(max)s decimalnih mesti.
sl[2]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s decimalnih mest.
sl[3]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s decimalnih mest.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
sl[0]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s števka pred decimalno vejico.
sl[1]: Poskrbite, da skupno ne bosta več kot %(max)s števki pred decimalno vejico.
sl[2]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s števk pred decimalno vejico.
sl[3]: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %(max)s števk pred decimalno vejico.

en: File extension '%(extension)s' is not allowed. Allowed extensions are: '%(allowed_extensions)s'.
sl: Končnica datoteke '%(extension)s' ni dovoljena. Dovoljene končnice so: '%(allowed_extensions)s'.

en: Null characters are not allowed.
sl: Znak null ni dovoljen.

en: and
sl: in

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
sl: %(model_name)s s tem %(field_labels)s že obstaja.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
sl: Vrednost %(value)r ni veljavna izbira.

en: This field cannot be null.
sl: To polje ne more biti prazno.

en: This field cannot be blank.
sl: To polje ne more biti prazno.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
sl: %(model_name)s s tem %(field_label)s že obstaja.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
sl: %(field_label)s mora biti enolična za %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: Field of type: %(field_type)s
sl: Polje tipa: %(field_type)s

en: Integer
sl: Celo število (integer)

en: '%(value)s' value must be an integer.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti celo število.

en: Big (8 byte) integer
sl: Velika (8 bajtna) cela števila

en: '%(value)s' value must be either True or False.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti Da ali Ne.

en: Boolean (Either True or False)
sl: Boolova vrednost (True ali False)

en: String (up to %(max_length)s)
sl: Niz znakov (vse do %(max_length)s)

en: Comma-separated integers
sl: Z vejico ločena cela števila (integer)

en: '%(value)s' value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
sl: Vrednost '%(value)s' je v neveljavni obliki zapisa datuma. Biti mora v obliki LLLL-MM-DD.

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
sl: Vrednost '%(value)s' je zapisana v pravilni obliki (LLLL-MM-DD), a ta datum ne obstaja.

en: Date (without time)
sl: Datum (brez ure)

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
sl: Vrednost '%(value)s' je v neveljavni obliki. Biti mora v obliki LLLL-MM-DD UU:MM[:ss[.uuuuuu]][ČP].

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
sl: Vrednost '%(value)s' je v pravi obliki (LLLL-MM-DD UU:MM[:ss[.uuuuuu]][ČP]), a ta datum oziroma točka v času ne obstaja.

en: Date (with time)
sl: Datum (z uro)

en: '%(value)s' value must be a decimal number.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti decimalno število.

en: Decimal number
sl: Decimalno število

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu] format.
sl: Vrednost '%(value)s' je v neveljavni obliki. Biti mora v obliki [DD][UU:[MM]]ss[.uuuuuu].

en: Duration
sl: Trajanje

en: Email address
sl: E-poštni naslov

en: File path
sl: Pot do datoteke

en: '%(value)s' value must be a float.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti decimalno število v plavajoči vejici.

en: Floating point number
sl: Število s plavajočo vejico

en: IPv4 address
sl: IPv4 naslov

en: IP address
sl: IP naslov

en: '%(value)s' value must be either None, True or False.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti bodisi brez vrednosti, Da ali Ne.

en: Boolean (Either True, False or None)
sl: Boolova vrednost (True, False ali None)

en: Positive integer
sl: Pozitivno celo število

en: Positive small integer
sl: Pozitivno celo število (do 64 tisoč)

en: Slug (up to %(max_length)s)
sl: Okrajšava naslova (do največ %(max_length)s znakov)

en: Small integer
sl: Celo število

en: Text
sl: Besedilo

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sl: Vrednost '%(value)s' je v napačnem zapisu. Biti mora v obliki UU:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: '%(value)s' value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
sl: Vrednost '%(value)s' je v pravilnem zapisu (UU:MM[:ss[.uuuuuu]]), a ta čas ne obstaja.

en: Time
sl: Čas

en: URL
sl: URL (spletni naslov)

en: Raw binary data
sl: Surovi binarni podatki

en: '%(value)s' is not a valid UUID.
sl: Vrednost '%(value)s' ni veljaven UUID.

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
sl: Instanca %(model)s s poljem %(field)s, ki ustreza %(value)r, ne obstaja.

en: Foreign Key (type determined by related field)
sl: Tuji ključ (tip odvisen od povezanega polja)

en: One-to-one relationship
sl: Relacija ena-na-ena

en: %(from)s-%(to)s relationship
sl: Relacija %(from)s-%(to)s

en: %(from)s-%(to)s relationships
sl: Relacija %(from)s-%(to)s

en: Many-to-many relationship
sl: Relacija več-na-več

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Enter a whole number.
sl: Vnesite celo število.

en: Enter a number.
sl: Vnesite število.

en: Enter a valid date.
sl: Vnesite veljaven datum.

en: Enter a valid time.
sl: Vnesite veljaven čas.

en: Enter a valid date/time.
sl: Vnesite veljaven datum/čas.

en: Enter a valid duration.
sl: Vnesite veljavno obdobje trajanja.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
sl: Datoteka ni bila poslana. Preverite nabor znakov v formi.

en: No file was submitted.
sl: Poslali niste nobene datoteke.

en: The submitted file is empty.
sl: Poslana datoteka je prazna.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
sl[0]: Poskrbite, da bo imelo to ime datoteke največ %(max)d znak (trenutno ima %(length)d).
sl[1]: Poskrbite, da bo imelo to ime datoteke največ %(max)d znaka (trenutno ima %(length)d).
sl[2]: Poskrbite, da bo imelo to ime datoteke največ %(max)d znake (trenutno ima %(length)d).
sl[3]: Poskrbite, da bo imelo to ime datoteke največ %(max)d znakov (trenutno ima %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
sl: Prosim oddaj datoteko ali izberi počisti okvir, ampak ne oboje hkrati.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sl: Naložite veljavno sliko. Naložena datoteka ni bila slika ali pa je bila le-ta okvarjena.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
sl: Izberite veljavno možnost. %(value)s ni med ponujenimi izbirami.

en: Enter a list of values.
sl: Vnesite seznam vrednosti.

en: Enter a complete value.
sl: Vnesite popolno vrednost.

en: Enter a valid UUID.
sl: Vnesite veljaven UUID.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
sl: (Skrito polje %(name)s) %(error)s

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with
sl: Podatki iz ManagementForm manjkajo ali pa so bili spreminjani.

en: Please submit %d or fewer forms. | Please submit %d or fewer forms.
sl[0]: Pošljite največ %d obrazec.
sl[1]: Pošljite največ %d obrazca.
sl[2]: Pošljite največ %d obrazce.
sl[3]: Pošljite največ %d obrazcev.

en: Please submit %d or more forms. | Please submit %d or more forms.
sl[0]: Prosimo vnesite %d ali več vnosov.
sl[1]: Prosimo vnesite %d ali več vnosov.
sl[2]: Prosimo vnesite %d ali več vnosov.
sl[3]: Prosimo vnesite %d ali več vnosov.

en: Order
sl: Razvrsti

en: Delete
sl: Izbriši

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
sl: Prosimo, odpravite podvojene vrednosti za %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
sl: Prosimo popravite podvojene vrednosti za %(field)s, ki morajo biti unikatne.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
sl: Prosimo popravite podvojene vrednosti za polje %(field_name)s, ki mora biti edinstveno za %(lookup)s po %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
sl: Prosimo odpravite podvojene vrednosti spodaj.

en: The inline value did not match the parent instance.
sl: Vrednost se ne ujema s povezanim vnosom.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
sl: Izberite veljavno možnost. Te možnosti ni med ponujenimi izbirami.

en: "%(pk)s" is not a valid value.
sl: "%(pk)s" ni veljavna vrednost.

en: %(datetime)s couldn't be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
sl: Vrednosti %(datetime)s ni bilo možno razumeti v časovnem pasu %(current_timezone)s; ali je izraz dvoumen ali pa ne obstaja.

en: Clear
sl: Počisti

en: Currently
sl: Trenutno

en: Change
sl: Spremeni

en: Unknown
sl: Neznano

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: yes,no,maybe
sl: da,ne,morda

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
sl[0]: %(size)d bajt
sl[1]: %(size)d bajta
sl[2]: %(size)d bajti
sl[3]: %(size)d bajtov

en: midnight
sl: polnoč

en: noon
sl: poldne

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Sunday
sl: nedelja

en: Mon
sl: pon

en: Tue
sl: tor

en: Wed
sl: sre

en: Thu
sl: čet

en: Fri
sl: pet

en: Sat
sl: sob

en: Sun
sl: ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: maj

en: June
sl: junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: may
sl: maj

en: aug
sl: avg

en: oct
sl: okt

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
sl: Jan

[ctx: abbrev. month]
en: March
sl: Marec

[ctx: abbrev. month]
en: May
sl: Maj

[ctx: abbrev. month]
en: June
sl: Junij

[ctx: abbrev. month]
en: July
sl: Julij

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
sl: Avg.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
sl: Okt.

[ctx: alt. month]
en: January
sl: Januar

[ctx: alt. month]
en: February
sl: Februar

[ctx: alt. month]
en: March
sl: Marec

[ctx: alt. month]
en: May
sl: Maj

[ctx: alt. month]
en: June
sl: Junij

[ctx: alt. month]
en: July
sl: Julij

[ctx: alt. month]
en: August
sl: Avgust

[ctx: alt. month]
en: October
sl: Oktober

en: This is not a valid IPv6 address.
sl: To ni veljaven IPv6 naslov.

en: or
sl: ali

en: %d year | %d years
sl[0]: %d leto
sl[1]: %d leti
sl[2]: %d leta
sl[3]: %d let

en: %d month | %d months
sl[0]: %d mesec
sl[1]: %d meseca
sl[2]: %d mesece
sl[3]: %d mesecev

en: %d week | %d weeks
sl[0]: %d teden
sl[1]: %d tedna
sl[2]: %d tedne
sl[3]: %d tednov

en: %d day | %d days
sl[0]: %d dan
sl[1]: %d dneva
sl[2]: %d dni
sl[3]: %d dni

en: %d hour | %d hours
sl[0]: %d ura
sl[1]: %d uri
sl[2]: %d ure
sl[3]: %d ur

en: %d minute | %d minutes
sl[0]: %d minuta
sl[1]: %d minuti
sl[2]: %d minute
sl[3]: %d minut

en: 0 minutes
sl: 0 minut

en: Forbidden
sl: Prepovedano

en: CSRF verification failed. Request aborted.
sl: CSRF preverjanje ni uspelo. Zahtevek preklican.

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a 'Referer header' to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
sl: To obvestilo vidite, ker ta HTTPS spletna stran zahteva, da vaš brskalnik pošlje informacijo o napotitelju ('Referer'), a se to ni zgodilo. To je potrebno zaradi varnosti, da se zagotovi, da ste zahtevek res naredili vi.

en: If you have configured your browser to disable 'Referer' headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for 'same-origin' requests.
sl: Če ste v vašem brskalniku izklopili pošiljanje informacije o napotitelju ('Referer'), to ponovno omogočite, vsaj za to stran ali za HTTPS povezave ali za povezave iz istega vira ('same-origin').

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the 'Referrer-Policy: no-referrer' header, please remove them. The CSRF protection requires the 'Referer' header to do strict referer checking. If you're concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" ...> for links to third-party sites.
sl: Če uporabljate <meta name="referrer" content="no-referrer"> ali vključujete 'Referrer-Policy: no-referrer' zaglavje, jih prosimo odstranite. CSRF zaščita zahteva zaglavje "Referer", da se izvaja preverjanje. Za zagotovitev zasebnosti za povezave na druge strani uporabite <a rel="noreferrer" ...>.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
sl: To obvestilo vidite, ker ta spletna stran zahteva CSRF piškotek, ko pošiljate obrazce. Piškotek je potreben zaradi varnosti, da se zagotovi, da ste zahtevek res naredili vi.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for 'same-origin' requests.
sl: Če ste v brskalniku onemogočili hrambo piškotkov, jih prosimo ponovno omogočite, vsaj za to spletno stran ali za povezave iz istega vira ('same-origin').

en: More information is available with DEBUG=True.
sl: Več informacij je na voljo, če nastavite DEBUG=True.

en: No year specified
sl: Leto ni vnešeno

en: Date out of range
sl: Datum ni znotraj veljavnega obsega.

en: No month specified
sl: Mesec ni vnešen

en: No day specified
sl: Dan ni vnešen

en: No week specified
sl: Teden ni vnešen

en: No %(verbose_name_plural)s available
sl: Na voljo ni noben %(verbose_name_plural)s

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
sl: Prihodnje %(verbose_name_plural)s niso na voljo, ker je vrednost %(class_name)s.allow_future False.

en: Invalid date string '%(datestr)s' given format '%(format)s'
sl: Neveljavna oblika datuma '%(datestr)s' glede na pričakovano obliko '%(format)s'

en: No %(verbose_name)s found matching the query
sl: Noben %(verbose_name)s ne ustreza poizvedbi

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
sl: Strani niti ni 'last' niti ni celo število.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
sl: Neveljavna stran (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and '%(class_name)s.allow_empty' is False.
sl: Prazen seznam ob nastavitvi '%(class_name)s.allow_empty = False'.

en: Directory indexes are not allowed here.
sl: Prikaz vsebine mape ni dovoljen.

en: "%(path)s" does not exist
sl: "%(path)s" ne obstaja.

en: Index of %(directory)s
sl: Vsebina mape %(directory)s

en: Django: the Web framework for perfectionists with deadlines.
sl: Django: spletno ogrodje za perfekcioniste s časovnimi roki.

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
sl: Oglejte si <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">obvestila ob izdaji</a> za Django %(version)s

en: The install worked successfully! Congratulations!
sl: Namestitev se je uspešno izvedla! Čestitke!

en: Django Documentation
sl: Django Dokumentacija

en: Topics, references, &amp; how-to's
sl: Teme, referenca in vodiči

en: Tutorial: A Polling App
sl: Vodič: aplikacija anketa

en: Get started with Django
sl: Začnite z Djangom

en: Django Community
sl: Django Skupnost

en: Connect, get help, or contribute
sl: Spoznajte nove ljudi, poiščite pomoč in prispevajte
